Aktuality Akce Rozšířená nabídka

LASERWORLD CZ
Váš košík je prázdný

   

Rozšířená nabídka

nově v nabídce - lasery nejen pro profesionály

PURE SAPPHIRE

  • PURE SAPPHIRE- produktová řada, která je speciálně navržena pro vysoké výkony. Tyto vysoce výkonné RGB lasery jsou vybaveny Swiss made laserovými moduly jako serie Purelight, ale mají jinou specifikaci paprsku a jsou ideální pro paprskové show ve vnitřních i vnějších prostorech. Všechny Sapphire jsou vyráběny technologií Sealed Housing (uzavřená skříň) a osazeny 50kpps scanery.

Pure Light

  • PURE LIGHT - high-end laserové projektory nabízejí nejnovější, inovativní technologie řešení pro každé použití s extra výkonem a ostrým paprskem. Swiss made kompaktní laserové moduly s velmi dobrými vlastnostmi a Sealed housing technologií jsou perfektní volbou pro všechny aplikace, prezentace výrobků, výstavy, kluby a diskotéky. Se svými kompaktním plug & play konceptem, nízkou spotřebou, chlazením vzduchem, robustní skříní a dodáním ve fightcase se Purelight systémy výborně hodí pro mobilní aplikace

  • PURE MICRO - lasery typu SwissLas Pure Micro Series stanovily nové standardy v oblasti vysoce výkonných laserů v extrémně malých skříních. Tyto nové lasery jsou vybaveny nejmodernější technologií diod SwissLas a extrémně pokročilých Xscan scanerů. Laserové moduly používané pro Micro Pure projektory jsou Vyrobeny ve Švýcarsku a mají speciální tvarování paprsku a kolimaci Swisslas, který zajišťuje velkou přesnost paprsku.

  • RTI PIKO - velmi kompaktní laserový systém v uzavřené skříni (Sealed Housing technologie). Je to pravděpodobně nejmenší RGB laserový systém na celém světě - rozměr kostky o straně pouhých 25 cm. PIKO je k dispozici s neuvěřitelným výkonem až 11W RGB, nebo v jednobarevném provedení až 24W výkonu! Velmi malé rozměry dovolují sbalit kompletní laserovou show do osobního zavazadla a s tímto neskutečným výkonem bez problémů cestovat. Navíc všechny lasery PIKO mají krytí IP54 (chráněno proti stříkající vodě ve všech úhlech). PIKO lasery lze snadno nastavovat pomocí univerzálního, odpojitelného dálkového ovladače. Lze kompletně přizpůsobit základní nastavení celého systému. Řízení je možné pomocí sítě LAN, DMX, Ilda, SD-karty nebo automatického režimu. Systém W-DMX TM je k dispozici na vyžádání. Všechny jednobarevné PIKO jsou vybaveny koherentními OPSL moduly Taipan!